Ke stažení - přihláška,...

Dítě je zaregistrováno po přijetí přihlášky a zaplacení zálohy tábora ve výši ½ z ceny na účet 2900936268/2010. Do textu pro příjemce prosím uveďte rodné číslo dítěte, nebo jméno a příjmení. Po odeslání přihlášky čekám 10 pracovních dnů (nedomluvíme-li se jinak) na připsání zálohy, jinak bude přihláška stornována.

Doplatek ceny prosím uhraďte do 03. 06. 2022. V případě vyššího počtu zájemců, než je kapacita tábora, rozhoduje o zařazení dítěte datum přijetí platby.

V případě, že se budete chtít domluvit např. na platbě od zaměstnavatele, nebo jiné, volejte na tel. 732 367 291 Anna Krajhanzlová, příp. e-mail anna.krajhanzlova@gmail.com.

Nástup na tábor je v neděli 17. 07. mezi 14 – 15 hodinou. Odjezd dětí ve čtvrtek 28.07. mezi 15 – 16 hodinou.Při předání dítěte rodiče (zákonní zástupci) odevzdají:

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte vystavené lékařem - formulář ke stažení, ale někteří lékaři upřeďnostňují svoje formuláře, určitě to nevadí :), záleží na nich. Upozorňuji ještě, že někteří lékaři za toto potvrzení vybírají poplatek. Potvrzení je však vydáváno s platností dvou let. Po táboře jej vracíme a můžete jej použít k dalším akcím. BEZ TOHOTO DOKLADU NEPŘÍJMU DÍTĚ NA TÁBOR.

Prohlášení zákonných zástupců o zdravotní způsobilosti dítěte (ne starší než jeden den
) = doklad o bezinfekčnosti PODEPÍŠOU RODIČE AŽ NA MÍSTĚ. NETISKNĚTE SI JEJ SAMI.

Průkaz zdravotního pojištění (případně jeho kopii) - pokud bude kopie, prosím o její nalepení na doklad o bezinfekčnosti (Prohlášení zákonných zástupců o zdravotní způsobilosti dítěte)

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte vystavené lékařem - formulář ke stažení, ale někteří lékaři upřeďnostňují svoje formuláře, určitě to nevadí :), záleží na nich. Upozorňuji ještě, že někteří lékaři za toto potvrzení vybírají poplatek. Potvrzení je však vydáváno s platností dvou let. Po táboře jej vracíme a můžete jej použít k dalším akcím.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one