Vítejte
 

Vítám Vás na stránkách dětského tábora Pumprnákl. Že nevíte co Pumprnákl znamená? Znamená to šprým, kašpárek a podobné taškařice. Náš tábor si zakládá na tom, aby se děti opravdu bavily i bez notebooků, mobilů a dalších vymožeností moderní doby :).

Pořádáme klasické tábory, které jsou určeny pro příznivce pestré prázdninové zábavy. Tyto naše tradiční tábory nabízejí spolehlivé jednání a individuální přístup ke každému dítěti. Malé i velké účastníky čekají bezvadné prázdninové zážitky.

14. 06. 2022

Milí rodiče,

prázdniny se blíží a s nimi i náš tábor. Všem velice děkuji za přihlášky a placení záloh. Prosím o doplacení tábora do konce června na účet č. 2900936268/2010 do textu jméno a příjmení dítěte, ale většina z Vás již má uhrazeno a za to Vám patří mé velké díky.

Nezapomeňte prosím na to, že děti potřebují k nástupu mít potvrzení od lékaře, které není starší než 2 roky. Bez toho nemohu přijmout dítě na tábor.

Nedávejte dětem prosím žádný kostým, děti si jej vyrobí přímo na táboře.

Pravděpodobně nás čeká i pouť ve Vratěníně, proto letos dejte dětem pár korunek, aby se mohly svézt na kolotoči a koupit nějakou dobrotu.

Nástup DĚTÍ na tábor je v neděli 17. 07.  mezi 14 – 15 hodinou. Odjezd dětí ve čtvrtek 28.07. mezi 15 – 16 hodinou. Bohužel cesta z Uherčic bude zřejmě i letos uzavřená.

Nástup PRAKTIKANTI A VEDOUCÍ v sobotu 16.07. v 09:00 a ukončení v pátek v 16:00 hodin.

Co si s sebou zabalit najdete zde:

https://www.pumprnakl.cz/rubriky/co-s-sebou-zabalit

 

Přihlášky na tábor jsou uzavřené, ale pokud budete chtít ještě přihlásit nějaké dítě, dejte vědět, nechala jsem si rezervu.

V případě, že by se k nám chtěl přidat i nějaký praktikant, také mám jedno místo ještě volné. Děkuji.


16.01.2022
Milí rodičové a děti. V přihláškách jsem pro vás připravila nové přihlášení na tábor. Vzhledem ke zkušenostem bude tábor již jen jeden turnus a to na 12 dnů. Dlouho jsem tuto změnu zvažovala, ale nakonec jsem se přiklonila k této variantě. Věřím, že i tak se potkáme se všemi dětmi, kteří k nám jezdí již dlouhá léta. Samozřejmostí je, že se můžeme domluvit a cenu tábora posílat na části, jak vám bude vyhovovat. Děkuji.


Letos nás čeká tábor na téma Indiánské léto

20.01.2021
Již pro Vás a hlavně Vaše děti připravujeme nové táborové hry. Téma si opět vybraly minulý rok děti samy a to Harry Potter. V části Ke stažení naleznete odkaz na přihlášky. :)

28.5.2020
Dobrý den milí rodičové,
přiblížil se nám termín tábora. Po chvílích nejistoty víme, že tábor bude a už je téměř vše připravené. Všichni se moc těšíme. Děkuji za přihlášky a za platby záloh. Někteří ještě zálohy neposlali. Chápu, že jste sami čekali, jak to dopadne. Prosím o doplacení tábora do 05.06.2020, pokud jsme se nedohodli jinak. Platby se posílají na účet  2900936268/2010 a do textu pro příjemce vložte prosím jméno a příjmení dítěte.

Posílám pár informací k táboru. V případě dotazů jsem Vám k dispozici.

Letos prosím zabalte dětem oproti loňsku navíc šátek (budeme jej využívat při hrách), náramek proti klíšťatům a také 5 jednorázových roušek (v případě, že je nevyužijeme, vrátím zpět).

Flaštičky na pití stačí např. od Jupíka. Hotovost dětem nedávejte, budeme se vyhýbat civilizaci. Dezinfekci dávat také nemusíte, budeme mít vlastní.

Dětem v týdnu 08.- 12. 6. přijde dopis. Budou v něm krom jiného vyzváni, aby přijely v kostýmu hrdiny. Budou mít body za to, když nějaký hrdinský oblek, nebo jeho část, budete mít i Vy rodiče :D. Při tvorbě kostýmu prosím zvažte, že budou spát ve stanech. Kostým budou muset sundat a uklidit. Občas si v něm také zasoutěžíme (obzvlášť první den), tak aby se jim v něm dobře chodilo.

Letos už je cesta z Uherčic do Vratěnína otevřená. Mapu Vám přiložím do dopisu. :) a bude i na internetu a FB.

Nástup na tábor bude jako obvykle v sobotu od 14 hod do 15 hod.

Dětem i Vám bude při vstupu do tábora měřena teplota a dána dezinfekce na ruce. Teplota nesmí být vyšší než 37,5 °C.  Při vstupu do tábora, bude nutné mít roušku, pokud se situace nezmění. Asi není nutné Vám psát, abyste nejezdili s dítětem na tábor v případě, že Vaše rodina mohla přijít do kontaktu s osobou pozitivní na Covid 19 a necítí se dobře, má teploty,.... Máme na táboře všichni své děti (i já) a proto apeluji na Vaši soudnost. V případě, že se na táboře objeví Covid 19, bude tábor ukončen.

Doklad o bezinfekčnosti podepíšete až v táboře. Netiskněte si jej.

Posudek lékaře musí být vzhledem k vládním opatřením vystaven v letošním roce. Dítě musí mít potvrzené, že má všechna očkování. Bez tohoto dokumentu nemůžu přijmout dítě na tábor.

Léky prosím přivezte v uzavíratelné podepsané krabičce. V krabičce bude založen i způsob dávkování léčiv a informační letáky od léčiv.

V případě, že budete chtít vyplnit doklady pro pojišťovnu, prosím přivezte je již při nástupu dětí. Potvrzené předám při odjezdu dětí.

Odjezd dětí z tábora je od 9 hod. do 10 hod.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one