Táborový tým

Anička

Anička

Anička - hlavní vedoucí

Jsem držitelem certifikátu akreditovaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, s kvalifikací „hlavní vedoucí tábora“ a kvalifikací "Zdravotník na zotavovacích akcích - na táborech"

V posledních pěti letech, jsem vedla společně s kolegyňkou v Jihlavě kurz pro děti "Život je hra", také jsem byla lektorkou všeobecné sportovní přípravy a vedoucí na příměstském táboře u společnosti Elitavers Academy.

Jsem maminka od dvou dětí. Na tábory jsem jezdila jak jako táborník, tak také jako vedoucí. Častou otázkou je, proč jsem začala dělat tábory? Protože můj syn mi z jednoho cizího tábora přijel úplně nešťastný. Chtěla jsem svým dětem dokázat, že to byla jen špatná zkušenost a tábor, je prostě prima. Dnes už se nemůžou dočkat, až bude další :D. A pak mě to taky strašně baví. Vymýšlet pro děti hry, zábavu, vidíte, jak neustále posouvají své hranice. Na začátku nevěří, že to týden (ne-li 14 dnů) bez rodičů a mobilu dají. A na konci je vidíte, jak si našly nové kamarády a místo balení, přemýšlejí jak si to ještě prodloužit a neztratit se. Hned vidím, jestli se dětem líbilo a když mi pak příjdou zprávy, že
děti stále povídají a mají zážitky, je to ten důvod, proč to dělám.
Roman

Roman

Roman je náš táborový poklad.

Pokud se nám cokoliv pokazí, vždy se na něj můžeme obrátit a vše opraví. Práce s dětmi jej baví, má rád přírodu a jeho znalosti ohledně pohraničí jsou pro děti poutavým povídáním :) .
Marco

Marco

Marco - náš táborový vtipálek

Bez Marca by náš tábor nebylo to co je. Marco vždy pro děti vymyslí nějakou blbinu, za kterou ho všichni milují :D. Jsem ráda, že ho tu máme
Janča

Janča

Janča - zdravotnice

Janča je naší ochranářkou, nezkazí žádnou zábavu a je to tahoun tábora. Naštěstí nemusela jako zdravotnice nijak výrazněji zasahovat, děti jsou šikuly.
Čenda

Čenda

Čenda
Čenda
je náš nový vedoucí roku 2018, má zdravotnické zkoušky a jeho humor a legrácky náš tábor neskutečně osvěžily :D kdo nepoznal neuvěřííí :D


 
Náš celý tým pro letní tábor Pumprnákl 2016
Náš celý tým pro letní tábor Pumprnákl 2016
Tady je náš celý táborový tým na letním táboře Pumprnákl 2016. Nejmladšími praktikantami byla Jana a Marco. Oba vymýšleli dětem samé lumpačiny a to se dětem i jim moc líbilo :D . Na fotce jsme ze dne karnevalu :).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one