Táborvá hra - Indiánské léto 2022 - KLETBA ŠAMANA

Letos se na malém území mezi Rakouskem a Českem usadil malý kmen indiánů. Jsou to kočovní indiáni. Jejich život je těžký, ale dobrodružný. Jsou zdatní, srdnatí a hooodně pomalovaní, mají čelenky a vyrábějí si luky. Každý den bojují s nástrahy života a každý večer tančí a veselí se kolem ohně nad tím, jak se jim den podařil.

Tento kmen by si takto mohl žít v poklidu dál, kdyby na něj nebyla seslána kletba. Jeden z inidánů totiž ukradl slepici z blízké poklidné vesničky a tím na sebe a svůj lid svolal trest šamana. Tato kletba říká, že přesně 27.07. o půlnoci, se celý kmen promění ve slepice.

A nebo to bylo jinak? Proslýchá se, že existuje i jiná verze. Prý se šaman nadýchal příliš kouře ze své dýmky míru a tak se lekl slepice, která kolem něj prolítla, že vyslovil kletbu. Bohužel se mu jazyk zapletl a místo kletby na slepici, vyslovil kletbu na svůj lid.

Bylo by dobré si se šamanem promluvit, ale ten od té jen mlčí a když uvidí slepici, tak na dva dny zmizí. Takže jediné co víme, že je to průšvih, který musíme do 27.07. rozlousknout a kletbu zvrátit.

Já si jen říkám, ještě že neukradl koště. Nebo nešlápl na koště?  Je v tom zmatek :D.

KDY:   turnus 17. 07. - 28. 07. cena  4 800,- Kč
KDE: Vratěnín
PŘIHLÁŠKA
Dítě je zaregistrováno po přijetí přihlášky a zaplacení zálohy tábora ve výši ½ z ceny na účet 2900936268/2010. Do textu pro příjemce prosím uveďte rodné číslo dítěte, nebo jméno a příjmení. Po odeslání přihlášky čekám 10 pracovních dnů (nedomluvíme-li se jinak) na připsání zálohy, jinak bude přihláška stornována.

Doplatek ceny prosím uhraďte do 03. 06. 2022. V případě vyššího počtu zájemců, než je kapacita tábora, rozhoduje o zařazení dítěte datum přijetí platby.

V případě, že se budete chtít domluvit např. na platbě od zaměstnavatele, nebo jiné, volejte na tel. 732 367 291 Anna Krajhanzlová, příp. e-mail anna.krajhanzlova@gmail.com.

Nástup na tábor je v neděli 17. 07. mezi 14 – 15 hodinou. Odjezd dětí ve čtvrtek 28.07. mezi 15 – 16 hodinou.
Dopravu dětí na tábor a z tábora zařizují rodiče.

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one